404 Not Found


nginx
O nas | Politechnika Lubelska

O nas

Biuro Karier jest jednostką łączącą rynek pracy z uczelnia, gromadzi oferty pracy, praktyk, staży oraz informacje o pracodawcach i sytuacji na rynku pracy. Towarzyszymy studentom i absolwentom, przy wyborze ścieżek zawodowych, prowadzimy indywidualne konsultacje i grupowe warsztaty dot. planowania kariery.

Każdy student, zastanawiając się nad swoja przyszłością zawodową może przyjść do Biura na bezpłatne konsultacje. Po każdym z kierunków istnieje wiele możliwości podjęcia pracy. Powstaje coraz więcej nowych zawodów, często na pograniczu wielu dziedzin, dlatego nie zawsze wybór jest oczywisty.
Warto nas odwiedzić jeśli masz wątpliwości związane z wyborem ścieżki zawodowej lub zastanawiasz się jak najlepiej wykorzystać czas studiów, by przygotować się do wejścia na rynek pracy.

Organizujemy również cykliczne wydarzenia, takie jak: Targi Pracy, spotkania z pracodawcami, Adapciak – spotkanie dla osób rozpoczynających studia w PL, Letnia Szkoła Kariery (tydzień warsztatów na przełomie czerwca i lipca). 

Celem Biura Karier jest tworzenie przestrzeni, gdzie mogą spotykać się firmy i potencjalni kandydaci do pracy. Zbieramy informacje o trendach i oczekiwaniach pracodawców, studentów i absolwentów zachęcamy do odkrywania i rozwijania własnego potencjału, tak by miejsce pracy nie było dziełem przypadku, ale świadomym wyborem. 

Rynek pracy wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia. Istotna jest również znajomość siebie, własnych zainteresowań i kompetencji oraz umiejętności społeczne - komunikacja, współpraca w zespole, organizacja swojej pracy czy radzenie sobie ze stresem. 

Jeśli chcesz je rozwinąć zapraszamy na nasze warsztaty!

Jesteśmy na kampusie, blisko Ciebie w Akademiku nr 1, pok. 3 wstąp na ciekawą rozmowę.

Bądź na bieżąco - spotkaj się z nami na Facebooku oraz na stronie internetowej www.biurokarier.pollub.pl lub zostań naszym wolontariuszem. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznanie się z naszą stroną i działalnością Biura!

Historia Biur Karier

Biura Karier w Lublinie